Ноутбук HP ProBook 650 G4 i3-8130U / 16 гб / ssd 256 гб + hdd 320 гб / 15.6" IPS Full HD / Win11 Pro (б/в)
- Готово до відправки
- Код: 1044.16
9 690 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та всі оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно у комплекті наліпки українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 4 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 48 Wh, рівень зносу 29-34% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- комфортна для роботи матриця IPS
- порт Type-C із функцією зарядки
- функціональні порти
- 2 слоти для ssd - m2 + sata 2.5 / hdd
Ноутбук HP ProBook 650 G4 — це надійне рішення для щоденної роботи з комфортною IPS-матрицею, яка забезпечує чітке та приємне для очей зображення. Оснащений портом Type-C із підтримкою зарядки, він дозволяє зручно підключати пристрої та швидко заряджати ноутбук. Модель має широкий набір функціональних портів для роботи з різними аксесуарами. Також передбачено два слоти для накопичувачів — M.2 та 2.5 SATA / HDD, що дає можливість гнучкого розширення пам’яті.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD, HDD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i3-8130U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 9 690 ₴








