Мобільна робоча станція Dell Precision 3541 i7-9850H / P620 / 16 гб / ssd 512 гб / 15.6" IPS FHD Сенсорний / Win11 (б/в) Ноутбук
- Немає в наявності
- Код: 1420
16 790 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та оновлення.
Акція - безкоштовна доставка ноутбука Новою Поштою.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 3 місяці
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 5 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 97 Wh, рівень зносу 33-37% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Доступна Покупка частинами від monobank або ПриватБанк, без відсотків і переплат. Доступна кількість платежів залежить від моделі ноутбука.
Особливості моделі:
- 6-ядерний процесор i7-9850H
- графіка NVIDIA Quadro P620, 4 гб
- посилений акумулятор 97 Wh
- сенсорний екран
- функціональні порти
- підсвітка клавіатури
- порт Type-C із функцією зарядки
- функція Windows Hello
Ноутбук Dell Precision 3541 — це продуктивне рішення для роботи та ресурсоємних задач. Оснащений 6-ядерним процесором i7-9850H та професійною графікою NVIDIA Quadro P620 4 ГБ, він забезпечує стабільну роботу з графікою та проєктами . Модель має посилений акумулятор на 97 Wh, сенсорний екран і підсвітку клавіатури для комфортного використання в будь-яких умовах. Широкий набір функціональних портів, включаючи Type-C із підтримкою зарядки, робить підключення максимально зручним. Також передбачена підтримка Windows Hello для швидкого та безпечного входу в систему.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- присутні мікрозатертості на покритті матриці, незначна мікроцарапинка та маленький точковий засвіт на екрані
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-9850H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 97 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 16 790 ₴









