Планшет-ультрабук Microsoft Surface Go 2 1927 m3-8100Y / 8 гб / ssd 128 гб / 10.5" PixelSense Сенсорний / Win10 (б/в) 4G Ноутбук
- Немає в наявності
- Код: ю3029
6 790 ₴

Ультрабук-планшет перевірений і готовий до роботи ‒ проведено професійне тестування і діагностику усіх комплектуючих.
Встановлено Windows 10 Pro, драйвера та оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно у комплекті наліпки українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування - 6 год. 30 хв. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 26 Wh, рівень зносу 4-9% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- 4G-модем
- функція Windows Hello
- підсвітка клавіатури
- порт Type-C із функцією зарядки
- фронтальна камера 5.0 МП + задня камера 8.0 МП
- стереодинаміки 2W з Dolby Audio
Планшет-ультрабук Microsoft Surface Go 2 1927 — компактний та стильний пристрій для роботи, навчання й розваг у будь-якому місці. Оснащений 4G-модемом, підтримкою Windows Hello та клавіатурою з підсвіткою для комфортної роботи вдень і вночі. Порт Type-C із функцією зарядки забезпечує зручне підключення сучасних аксесуарів, а фронтальна 5.0 МП і задня 8.0 МП камери чудово підійдуть для відеодзвінків та фото. Стереодинаміки 2W з Dolby Audio дарують чистий та об’ємний звук.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- чохол
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M3 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | Intel Core m3-8100Y |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1280 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 615 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.525 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 26 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 6 790 ₴









