Ігровий ноутбук Lenovo Legion 9 16IRX8 i9-13980HX / 32GB / 1TB / RTX 4080 / 16" 3.2K Mini LED 165Hz / Win11 (б/в)
- Готово до відправки
- Код: с1281
119 900 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора.
Встановлено Windows 11 Home, драйвера та оновлення.
Гарантія: 6 місяців
Акумулятор потужністю 100 Wh, рівень зносу 0-6% (в різних екземплярах).
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 9 16IRX8 — це потужне рішення преміум-класу, створене для максимальних навантажень та сучасних ігор. Оснащений високопродуктивним процесором Intel Core i9 і графікою рівня RTX 40-серії, він забезпечує плавний геймплей і роботу з вимогливими задачами. Модель отримала інноваційну систему охолодження (включаючи рідинні елементи) та якісний дисплей із високою роздільною здатністю і частотою оновлення. Широкий набір портів, включаючи Thunderbolt 4 та HDMI, робить його універсальним інструментом для роботи, стрімінгу та розваг
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- в декількох місцях присутні мікрозатертості на покритті матриці, практично не замітні
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13980HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | MiniLED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4080 |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 100 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 119 900 ₴









