Ультрабук-трансформер HP OmniBook X Flip 14-fm0852no U5 226V / 16 гб / ssd 512 гб / 14" OLED Сенсорний / Win11 Pro (б/в) Ноутбук
- Немає в наявності
- Код: п2113
31 900 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлений Windows 11 Pro, драйвера та оновлення.
Гарантія: 3 місяці
Акумулятор потужністю 59 Wh, рівень зносу 4-9% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- матриця OLED з насиченими кольорами
- сенсорний екран
- функція Windows Hello
- підсвітка клавіатури
- технології Poly studio
- порт Type-C із функцією зарядки
Ультрабук HP OmniBook X Flip 14-fm0852no — це сучасний трансформер із яскравим OLED-дисплеєм, що забезпечує глибокі чорні та насичені кольори для комфортної роботи й розваг . Сенсорний екран дозволяє зручно взаємодіяти з пристроєм у різних режимах використання. Ноутбук підтримує функцію Windows Hello для швидкого та безпечного входу, а також оснащений підсвіткою клавіатури для роботи в будь-яких умовах. Технології Poly Studio покращують якість звуку під час дзвінків і мультимедіа, а порт Type-C із функцією зарядки забезпечує універсальність підключення.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Трансформер |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 226V |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | OLED |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 59 Вт/год |
- Ціна: 31 900 ₴









