Мобільна робоча станція HP ZBook Fury 15 G7 i7-10850H / RTX 3000 / 32 гб / ssd 1 тб / 15.6" IPS FHD / Win11 Pro (б/в) Ноутбук
- Готово до відправки
- Код: 17.2.32.1000(1)
29 190 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 3 місяці
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 6-7 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 94 Wh, рівень зносу 25-33% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- графіка NVIDIA Quadro RTX 3000, 6 гб
- 6-ядерний процесор i7-10850H
- підсвітка клавіатури
- порт Type-C із функцією зарядки
- звук Bang & Olufsen
- функція Windows Hello
- сканер відбитка пальця
- функціональні порти
Мобільна робоча станція HP ZBook Fury 15 G7 — це потужне рішення для професійних задач та роботи з графікою. Оснащена 6-ядерним процесором i7-10850H і відеокартою NVIDIA Quadro RTX 3000 (6 ГБ), вона забезпечує високу продуктивність у складних проєктах. Ноутбук має підсвітку клавіатури, порт Type-C із підтримкою зарядки та широкий набір функціональних портів для зручного підключення периферії. Якісна аудіосистема Bang & Olufsen, підтримка Windows Hello та вбудований сканер відбитка пальця гарантують комфортну роботу, відмінний звук і підвищений рівень безпеки.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i7-10850H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, mini DisplayPort, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 94 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 29 190 ₴









