Ультрабук Lenovo ThinkPad T14s G2 R5 Pro 5650U / 16 гб / ssd 256 гб / 14" IPS Full HD / Win11 Pro (б/в) Ноутбук
- Немає в наявності
- Код: 3222
15 990 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та всі оновлення.
Акція - безкоштовна доставка ноутбука Новою Поштою.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Акумулятор потужністю 57 Wh, рівень зносу 0-10% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Доступна Покупка частинами від monobank або ПриватБанк, без відсотків і переплат. Доступна кількість платежів залежить від моделі ноутбука.
Особливості моделі:
- порт Type-C із функцією зарядки
- оперативна пам'ять LPDDR4x з частотою 4266 МГц
- підсвітка клавіатури
- функція Windows Hello
- сканер відбитка пальця
- звук Dolby Audio
- тонкий і компактний корпус
- стандарт міцності MIL-STD-810G
Ультрабук Lenovo ThinkPad T14s G2 — це поєднання продуктивності, надійності та компактного дизайну для щоденної роботи. Оснащений портом Type-C із функцією зарядки, він забезпечує зручне підключення та мобільність, а підсвітка клавіатури додає комфорту при роботі в будь-яких умовах. Високошвидкісна оперативна пам’ять LPDDR4x з частотою 4266 МГц гарантує швидку та стабільну роботу системи . Аудіосистема з підтримкою Dolby Audio забезпечує якісний звук, а відповідність стандарту міцності MIL-STD-810G підкреслює надійність пристрою навіть у складних умовах. Тонкий і легкий корпус робить ноутбук ідеальним вибором для роботи в дорозі.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 Pro |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Частота пам'яті | 4266 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 15 990 ₴









