Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G2 R5 Pro 5650U / 16 гб / ssd 512 гб / 14" IPS Full HD / Win11 Pro (б/в)
- Готово до відправки
- Код: 3234.16.512
17 990 ₴
17 490 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та всі оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 5-7 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 50 Wh, рівень зносу 11-19% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- порт Type-C із функцією зарядки
- функціональні порти
- підсвітка клавіатури
- звук Dolby Audio
- стандарт міцності MIL-STD-810G
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G2 — це надійне бізнес-рішення для щоденної роботи та мобільності. Оснащений портом Type-C із підтримкою зарядки та широким набором функціональних портів, він забезпечує зручне підключення периферії та аксесуарів. Модель має підсвітку клавіатури для комфортної роботи в будь-яких умовах та якісний звук із підтримкою Dolby Audio. Корпус відповідає військовому стандарту міцності MIL-STD-810G, що гарантує витривалість і надійність у різних умовах використання.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- присутні незначні мікрозатертості на покритті матриці, практично непомітні в роботі
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 Pro |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 Pro 5650U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 17 490 ₴









