Ігровий ноутбук Lenovo ThinkPad T15p G3 i7-12800H / RTX 3050 / 16 гб / ssd 512 гб / 15.6" IPS 3840х2160 / Win11 Pro (б/в)
- Готово до відправки
- Код: 3279
34 900 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та всі оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 3 місяці
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 4 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 68 Wh, рівень зносу 0-5% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- розширення матриці 3840х2160
- екран з яскравістю 600 nits та охватом колірної гами 100% Adobe RGB
- графіка NVIDIA GeForce RTX 3050
- підсвітка клавіатури
- звук Dolby Audio Premium
- сканер відбитка пальця
- функція Windows Hello
- стандарт міцності MIL-STD-810H
Ноутбук Lenovo ThinkPad T15p G3 — це потужне рішення для роботи з графікою та професійних задач. Оснащений 15.6" дисплеєм з роздільною здатністю 3840×2160, яскравістю 600 nits та охватом колірної гами 100% Adobe RGB, він забезпечує максимально точну передачу кольорів . За продуктивність у графічних задачах відповідає відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3050, що підходить для дизайну, монтажу та 3D. Модель має підсвітку клавіатури, якісний звук Dolby Audio Premium, а також сканер відбитка пальця з підтримкою Windows Hello для швидкої та безпечної авторизації. Надійність ноутбука підтверджена відповідністю військовому стандарту міцності MIL-STD-810H, що гарантує витривалість у різних умовах.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12800H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
- Ціна: 34 900 ₴









