Ноутбук Lenovo ThinkPad T495 R5 Pro 3500U / 16 гб / ssd 1 тб / 14" TN HD / Win11 Pro (б/в)
- Готово до відправки
- Код: 3249.16.1000
13 290 ₴
12 990 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлений Windows 11 Pro, драйвера та оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно у комплекті наліпки українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Тривалість роботи ноутбука від акумулятора за результатами тестування – 5-7 год. (залежить від робочого навантаження). Акумулятор потужністю 50 Wh, рівень зносу 8-17% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- порт Type-C із функцією зарядки
- графіка AMD Radeon Vega 8 Graphics, 2 гб
- тривалий у роботі від акумулятора
- функціональні порти
- стандарт міцності MIL-STD-810G
Ноутбук Lenovo ThinkPad T495 — це надійне рішення для роботи та щоденного використання з акцентом на мобільність і практичність. Оснащений портом Type-C із підтримкою зарядки, він забезпечує зручне підключення та універсальність у використанні. Інтегрована графіка AMD Radeon Vega 8 (2 ГБ) дозволяє комфортно працювати з мультимедіа та офісними задачами, а ємний акумулятор гарантує тривалий час автономної роботи . Широкий набір функціональних портів і відповідність стандарту міцності MIL-STD-810G роблять його витривалим та практичним вибором для роботи в будь-яких умовах.
Стан ноутбука:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- присутні несуттєві мікрозатертості на покритті матриці, малопомітні в роботі
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 Pro |
| Частота процесора | 3700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 Pro 3500U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Vega 8 |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 12 990 ₴








