Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 15IMH6 i5-10500H / 16GB / 512GB / RTX 3050 Ti / 15.6" FHD IPS 165Hz / Win10 (б/в)
- Готово до відправки
- Код: с1320
29 900 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора.
Встановлено Windows 10 Home, драйвера та оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Акумулятор потужністю 60 Wh, рівень зносу 7-12% (в різних екземплярах).
Ігровий ноутбук Lenovo Legion 5 15IMH6 — це потужний ігровий ноутбук, створений для стабільної роботи та сучасних ігор. Він поєднує стильний дизайн із продуманою системою охолодження, що забезпечує комфорт навіть під час тривалих навантажень. Якісний дисплей із високою частотою оновлення дарує плавне та чітке зображення . Це відмінний вибір для тих, хто шукає баланс між продуктивністю, надійністю та сучасним виглядом.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-10500H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2933 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
- Ціна: 29 900 ₴









