Ультрабук HP EliteBook 850 G4 i5-7200U / 16 гб / ssd 256 гб + hdd 320 гб / 15.6" FHD / Win10 Pro (б/в) 4G-модем Ноутбук
- Готово до відправки
- Код: 3297.16.256
9 290 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 10 Pro, драйвера та оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Акумулятор потужністю 46 Wh, рівень зносу 0-5% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- 4G-модем
- підсвітка клавіатури
- функціональні порти
- міцний і токний корпус
- 2 слоти для накопичувача - ssd m2 + hdd / ssd sata 2.5
Ультрабук HP EliteBook 850 G4 — стильний та надійний ноутбук у тонкому, міцному корпусі з металевими елементами, створений для комфортної роботи щодня. Оснащений 4G-модемом, підсвіткою клавіатури та широким набором функціональних портів для зручного підключення будь-яких пристроїв. Модель підтримує встановлення двох накопичувачів — SSD M.2 та HDD / SSD SATA 2.5", що дозволяє поєднати високу швидкість і великий обсяг пам’яті. Вдалий вибір для роботи, навчання та мобільного використання.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- присутня 1 мікроцарапинка на покритті матриці, практично непомітна в роботі
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-7200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TN LED |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), DisplayPort, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Металевий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 46 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 9 290 ₴









