Ультрабук Lenovo ThinkPad T14s G2 R7 Pro 5850U / 16 гб / ssd 1 тб / 14" IPS Full HD / Win11 Pro (б/в) Ноутбук 4G-модем
- Готово до відправки
- Код: 3529.16.1000
20 990 ₴

Ноутбук перевірений і готовий до роботи ‒ проведено тестування процесора, відеокарти, SSD, оперативної пам’яті, акумулятора, очищений від пилу, замінено термопасту.
Встановлено Windows 11 Pro, драйвера та всі оновлення.
Із закордонної дистрибуції. Безкоштовно виконано гравіювання українського алфавіту (кирилиці).
Гарантія: 6 місяців
Акумулятор потужністю 57 Wh, рівень зносу 0-5% (в різних екземплярах).
Встановлено базовий пакет безкоштовних програм: офісний пакет OpenOffice (аналог MS Office), веб-переглядач Google Chrome та Mozilla Firefox, архіватор 7-zip, Adobe Reader, месенджери Telegram і Viber.
Особливості моделі:
- 4G-модем
- 8 ядерний процесор R7 Pro 5850U
- екран з яскравістю 400 nits та охватом колірної гами 72% NTSC
- порт Type-C із функцією зарядки
- підсвітка клавіатури
- функція Windows Hello
- сканер відбитка пальця
- звук Dolby Audio
- стандарт міцності MIL-STD-810G
Ультрабук Lenovo ThinkPad T14s G2 — це поєднання преміальної мобільності, високої продуктивності та легендарної надійності ThinkPad. Потужний 8-ядерний процесор AMD Ryzen 7 Pro 5850U, підтримка 4G-модему та яскравий дисплей 400 nits з охопленням 72% NTSC забезпечують комфортну роботу будь-де — від офісу до подорожей. Ноутбук оснащений підсвіткою клавіатури, портом Type-C із функцією зарядки, Windows Hello та сканером відбитка пальця для швидкого й безпечного входу. Об’ємний звук Dolby Audio та міцний корпус стандарту MIL-STD-810G роблять ThinkPad T14s G2 ідеальним вибором для роботи без компромісів.
Стан ноутбуку:
- відсутні пошкодження, сколи, тріщини корпусу
- присутні косметичні сліди від використання ноутбуку (стан на фото)
- присутні незначна мікрозатертість на покритті матриці та 1 битий піксель, практично непомітні в роботі
- верхня ліва кнопка над тачпадом (як окрема клавіша) - не робоча, тачпад повністю справний
Комплектація:
- ноутбук
- зарядний адаптер і кабель
- гарантійний талон
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 Pro |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 Pro 5850U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Частота пам'яті | 4266 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | Radeon Graphics |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Металевий корпус, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 20 990 ₴









